تبلیغات
پیچک عشق
قالب وبلاگ

پیچک عشق
عشق معجزه ی احساس الهی است. گاهی خوب است، گاهی بد
     


kamran & hoomanقصه زنگیم را از کجا شروع کنم؟ قصه عشقم را از کجا آغاز کنم؟از کجای قصه عشقم بگم؟
از عشقی که با برق نگاهش آمد بسویم؟
 از موندن سوختنم یا از رفتن دل شکستنش بگم؟

ای کاش بودی،ای کاش در میان ما بودی،بودی و شاهد دلتنگیام و دل خسته ام بودی.
عشق من تو رفتی و بعد تو من چه کسی را عشق من صدا کنم و به چه کسی بگم بی نهایت دوسشدارم و جانم را فدای چه کسی غیراز تو بکنم. تو رفتی و بعداز تو برای من نبود سینه ای برای سرسپردنم و شانه ای برای گریه های شبانه ام.
نام زیبای تورا هرشب بی صدا فریاد می زنم و می گویم دوستتدارم گل پاییزیم. تویی همه دارو ندارم، اگر چیزی ندارم که فدای چشمانت بکنم در عوض یک دل دیوانه در سینه دارم که به عشق تو در سینه می تپه و شب و روز بی قراره و چشم انتظار یاره؛  با جان و دل آنرا فدای چشمان قشنگت می کنم فدای سیمای نورانیت می کنم.
گل زیبایم این عشق یک هوس نیست، این عشق برای یک لحظه و یک ثانیه نیست، این عشق، عشق اول است، این عشق تا بی نهایت ها ادامه دارد، تا لحظه رسیدن، تا لحظه دیدن و شنیدن. این ها حرف های دل یک دختر عاشق است که عشق را با تمام وجودش درک کرده و تنهایی عشق را احساس کرده است.
ای کاش برای یک لحظه مهمان خانه ام  بودی، مهمان خانه تاریک وسردم بودی. ای کاش چراق اتاقم بودن چشمان قشنگت، چشمانی که درونش پراز زیبایی های مبهم است.
من کسی هستم که بی نور عشق برگی در دست بادم، کسی هستم که برای رسیدن به تو هزاران بار خدا را قسم به کعبه دادم.(افسوس که همه این ها یک ای کاش و آرزو است و براورده شدنش در رویا هاست.)
تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net


امید وارم از این قسمت لذت کافی ببرید
خیل خوب گریه بسه بریم سراغ  ادامه عاشقانه ها تو این اپ کمتر نوشته می گذارم و سرتون
با عکس های فوق ستاره تکرارنشدنی موسیقی پاپ ایران گرم می کنم،دوستان گلم عکسا تکراری بودن  به  بزرگی خودتون ببخشید.


غروب آخرین شعرم پر از آرامش دریاست و من امشب قسم خوردم که تو را هرگز نرنجانم و تو دعا کن بعداز دیدار تو باشد روزپایانم.


قلمی خواهم ساخت از نی باغ بهشت،جوهری از شیشه ذات،کاغذی از صفحه دل،نور از شمع حیات،تا بنویسم همه جا نام زیبای تورا.


قدرت عشق در پیوند تفاوت ها است و معجزه اش نادیده گرفتن کمبود ها.


گاهی اوقات آنقدر غرق در آرزو می شوی که فکر نمی کنی شاید خودت آرزوی کسی باشی،دوستت دام گل پاییزیم.تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

قربونش برم که انقدر برادرش تحویل می گیرهاین عکس خیلی خوشملهتو این عکس هومن مظلوم افتادهکامران جونم وقتی موهاش باد می خوره  دلبرتر می شهتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید
سلام  دوباره به دوستان گل کامران  و هومنیم امیدوارم همیشه لبخند بروی چهره زیباتون و چهره زیبای کامی و هومی جون باشه.
دوستان گلم مثل این که آلبوم داره میاد انتظار ها به پایان رسید به افتخار کامران و هومن جون کف مرتب همه باهم دست دست دست حالا خانوما رقص
خوب بسه تونه دیگه انرژی هاتونو نگه دارید برای تولدشون.
دوستان گلم هدفم از این آپ این که بگم:
  1. تا کامران و هومن فوق ستاره تکرار نشدنی موسیقی آسمان پاپ ایران هستند اسمان ایران همیشه پر ستاره است.
  2. نجیب ترین خوانندگان موسیقی پاپ هستند و میون این همه خواننده که از ایران رفتند نجابت و ایرانی بودن خودشونو حفظ کردن و هیچ وقت نخواستن مثل امریکایی ها شو بسازن و شو هاشون قابل دیدن است.
  3. دقت کرده باشید همیشه با خواندگان حسابی کنسرت گذاشته و یا برنامه اجرا کردن مثل(فریدون فروخزاد عزیز،ابی عزیز،هنگامه عزیز،داریوش عزیزو...........)
  4. در همه مصاحبه هاشون از کشورشون یاد کرده و می کنند و از دینشون تک و توکی  صحبت می کنند و بارها و بارها گفته اند ما مسلمان هستیم.
  5. و هدف من از باز کردن این وبلاگ این که عشقم به کسی که جونم فداش می کنم اثبات کنم نه تنها هدف من بلکه هدف خیلی ها که عاشقشونن و مثل من یک دل دیوونه و چشمان به انتظار نشسته دارن اینه.
  6. تا چشم حسود های وطن پرست محض که فقط بلدن شخصیت دیگران را زیر سوال ببرن و بجیای این که رو کله پوک خودشون علامت سوال بذارن روی 2تا فرشته آسمونی میزارن درادتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید آخه داره درمیاد.تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net


سلام  ویژه  دارم  خدمت دوستان گل کامران و هومنیم و تشکر ویژه از کسانی که در این اپ همایتشون کردن من اسامیه بچه ها رو تو اپ قبلیم نوشتم اگر اضافه بشن به اپ قبلیم چندتا اسم دگه هم اضافه می شود؛من شعری دارم که الان آپش نمی کنم چون شعرارو خودم می گویم باید روی این شعر یکذره کار کنم دیگه چیکار کنیم درد عاشقیه دیگه.
خوب امیدوارم لذت برده باشید بی وقفه بریم سراغ نوشته ها:

آدم عزیزانش را فراموش نمی کند،بلکه به ندیدنشان عادت می کند،این جمله تقدیم به کسی که عادت به ندیدنش مثل فراموش نکردنش است.(دوستت دارم گل پاییزیم

تو آن ستاره منی که گر شبی ز کلبه ام گذر کنی زشوق روی ماه تو صدای خنده دلم به عالیه سفر کند.

بزرگ ترین ارتفاعی که موجب مرگ من می شود،افتادن از چشمان زیبای توست. 


تبسم تو تجسم همه خوبی هاست،به تبسم تو سوگند با تو بودن آرزوی من است.


       
      

من نوشته روی این عکسو خیلی دوستدارم ولی افسوس که همه اینها یک ای کاش است
.

تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.netسلام  به دوستان گل کامران و هومنیم امیدوارم حالوتن خوب  و لباتون همیشه خندون باشه.
خب دوستان گلم  من شعرم راآپ نمی کنم چون هنوز تکمیلش نکردم  تا شعرم تکمیل نشه از این وبلاگ نمیرم دل کسانی که بهشون گفتم اپ آخرمه شاد بشه.

ابتدا تشکر ویژه دارم از دوستانی که مثل همیشه من یاری کردند و کسانی که در آپ قبلی از فوق ستاره ها دفاع کردند من می خواستم چند تا عکس بزارم ولی همه عکسا تکراری بودن
عکس های جدید هم در همه وبلاگ ها پیدا می شود (اما اگر کسی عکس می خواهد به من بگه من برایش عکس میزارم لطفا راحت باشید و بدون تعارف بگید. )

من اسامی کسانی که در اپ قبلی نظر گذاشتن و از فوق ستاره ها حمایت کردن به اسامی قبلی اضافه کردم و اگه اسم کسی رو ننوشتم بدون تعارف بگه بنوسیم.

خب خیلی حرف زدم برین باهم حرف های دل دختری را بخوانین که همیشه چشم انتظار کسیه که رسیدن بهش محاله
:
(بعضی وقت ها فکر می کنم یک شخصی در زندگیم کم است،شخصی که به خاطرش همه چیزم رو میدم که فقط یکبار فقط یکبار ببینمشو بهش بگم که چقدر دوسش دارم بهش بگم وقتی نیستش دلم چقدر تنگ میشه،  بهش بگم تو این مدت بهم چی گذشته، چند نفر دلم شکوندن و با این دل عاشقم بازی کردن ای خدا گناه ما عاشقا چیه؟ ای خدا از اون بالا، از اوج آسمان ها نگاه کن و ببین،ببین چقدر دل عاشق رو زمین شکسته. ای خدا  تو این دنیای بی ترحم دیار ما عاشقا کجاست؟
)


(ای دل عاشق! ای فسانه! ای زده نقشها بر زبانه! ای که زچنگ خود باز کردی!
نغمه ها همه جاودانه، بوسه،بوسه،بوسه چهره عاشقان را.

(عاشقا!من همان ناشناسم،
آن صدایی که ز دل برآید.
من چهره مردگان جهانم،
یک دمم چو برقی سرآید. (قطره ی چشمی ترم من.))
( شاعر نیما یوشیج)
امید وارم لذت برده باشید. (این دو شعر بالا برای خودم نیست،شعر خودمو هنوز آپ نکردم.)
منتظر بقیه آپم باشید از راه دور می بوسمتون.


تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net


سلام دوستان خوبم امروز خیلی حرف از بدقولی کامران و هومن بود باید بگم  که:
(درست نیستش که بخاطر بدقولیشون بخوایم ازشون دل بکنیم و بهشون بی احترامی کنیم درضمن جزو پیشرفتشونه که با ابی برنامه داشته باشن و به نظر شما این جزو پیشرفتشونه که هومن رپ بخونه و حرف های زشت و غیرقابل گوش دادن از دهنش دراد؟ منم مثل شما ها از کارشون (بدقولیشون) ناراحتم ولی این کارارو انجام نمیدم دشمن شادشون نمیکنم و از همه مهمتر این که اگه ما براشون اهمیت نداشتیم البوم با بهترین کیفت به دست ما نمی دادن ) بهتره بگم خود منم راضیم ولی امضا بده نیستم. فدای همه فن های کامران و هومن.


تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net


کامران و هومن جونم خفلی عاشقتووووووووووووووووووووووووننننننننممممممممممممممممتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید


کامران جونم توی این عکس خیلی محشرههومن جونم تو این عکس خیلی ناز افتادهکامران جونم وقتی بچه بوده خیلی جیگر بودههومن جونم از بچگیش ورزشکار بودهاینم عکس یاسی جونمه با کامران و هومن جونهومن جونم این جوری ژست نگیر آدم هوس می کنه گازت بگیره
امیدوارم از عکسا لذت برده باشید اگه قدیمی هستن به بزرگیه خودتون ببخشید.

راستی دوستانی که ازم درخواست کردن اشعار خودمو بزارم من گذاشتم شما اشعار منو می تونید تو اپ پروانه شیدا بخوانید، خوشحال میشم نظراتونو راجعبه اشعارم بگین خواهشا صادقانه و منطقانه انتقاد کنید.
(به قل کامران و هومن جون دوستون دارم خیلی زیاد به چشماتونم خیلی میاد.)


تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net

سلام به دوستاداران و طرفداران گل کامران و هومنیم ممنونم از نظرات زیبا تون دوستان گلم  من چندتا نوشته یا همون عاشقانه دارم که براتون میزارم و امیدوارم ازخواندشون لذت ببرید

از آغاز می دانستم که دیدار
تنها با جدایی به پایان می رسد، با این همه، با مداد ناگریز را از یاد بردم و خودرا تسلیم تو      کردم.

(خواب دیدم با همیم و سرم رو شانه هایت دستانم در دستانت است، از خنده بیدار شدم دیوانه وار به اطرافم نگریستم و چشمانم پر از اشک شد افسوس که هیچی جز خواب و فسانه نبود.)

دوستان خوبم از جمله های بالا اون جمله ایی که در پرانتز نوشته شده  و تیک سبز در کنارش است از گفته های خودمه امیدوارم خوشتون اومده باشه.

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

دوستان گلم در این وبلاگ چند تا مزاحم و بیکار(حسود) پیدا شدن که با اسامیه کسانی که نظر میگزارن بازی می کنند و با عث اختلاف بین فنا میشوند از تون خواهش می کنم ( به اسامیه که مورد شناخت شما است و کاملا میشناسیدشون و جزو فنها به حساب میان)تا مطمئن نشدید که خودشون هستند تو هین و بی احترا می نکنین ممنونم از فن ها و طرفداران دو برادر تکرار نشدنی و به یاد ماندنی.تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید
دوستانم  ازم خواسته بودن عکس های بنفشه رو بزارم خب اینم از عکساش .اینم بنفشه


بنفشه و خواهرشبنفشه و دختر خالشبنفشه و مامانو خواهرشنگاشون کنین مثل این عقده ای هاشرما وره دختره دیوونه، خیانت کارسوئ استفاد گر، مثل این عقده ای ها می مونه بیچاره هومنم  چی کشیده از دست تو نگاش کنین چه عاشقانه بغلش کرده .


بمیرم برات هومن جونمالهی  خودم فدات شم هومن جونمقفونت برم هومن عزیزم چه خیانتی در حقت شدبنفشه خانوم این رسمش نبود که این بلارو سر هومن بیاری و هومن و از مقام و خیلی چیز های هومن سوئ استفاده کنی،  مگه هومن جونم چه بدیی در حق تو کرده بود؟

تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net


ببخشید واقعا معذرت می خوام من اون ساغرو با یکی دیگه اشتباه گرفتم من حالم ازش بهم می خوره دوسش ندارم به خاطر اون ساغر عکساشو گزاشتم  من می دونم اون چه جور دختریه عکساشو دیدم من ازش متنفرررررممممممممممممممممممممممممممممممممممممتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

جون من نگاشون کنین 2تا عقده ای ببینین چه جوری چسبیدن بهم


تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net

خب حالا بریم سراغ عکسای کامران جونم و شقایق خوشگله
کامران جونم سلیقش حرف نداره ها شقایق خفلی خوشمله ولی ای کاش تو عهدی که با کامران بست پایدار  بود و هیچ وقت تنهاش نمیزاشت
.


من کامرانو دوچتش دارم چرا این بلا سر عشق من اومد این جوری حقش نبود که بهش خیانت بشه.تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

خیل خب گریه بسه بریم سراغ عکسا.
تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

 

اینم یک عکس خوشمل از شقایقتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید
کامران جونم خفلی دوچت داااااااااااااااااااااااااااااااارررررممممممممممممممممممممممم

تصاویر زیباسازی ، كد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچك دات نت www.pichak.net

ادامه عکس ها یادتون نره ها

(این پست ثابت است)

اینم یک عکس دیگه از شقایق


بمیرم برات کامران جونمالهی قفونت برم چه خیانتی در حقت شدقفون کامرانم برم با این حس عشقولا نش
من این عکس شقایق خیلی می دوسمشتو این عکس خفلی ناز شدهاین جا خفلی قشنگ افتاده


 
این جا خفلی فشنهاینم عکس کودکیشونهتو این عکس جفتشون جیجیر و خوردنی شدنخدارحم کرده دوقلو نشدنفداشون بشم که انقدر هم دیگرو دوست دارن

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

[ یکشنبه 17 مرداد 1389 ] [ 12:36 ب.ظ ] [ زینب دیوونه کامران و هومن ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

در این وبلاگ دل نوشته های دختری را می خوانید که سرشار از احساس است و گاهی این احساسات خود را، خوب یا بد، قلمی می کند تا کسانی را در احساس خالصانه ی خود، شریک کند و عشقش را به کسی که خیلی دوسش دارد اثبات کند.
عشقش را به کسی که سال های سال در انتظارش به امید روز دیدار نشسته است؛ به کبوتر پاییزیش که سال های سال در حسرتش مانده است اثبات کند.
و بهش بگوید که چقدر دوستش دارد؛
وبهش بگوید که چقدر عاشقش است.
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :